RNC60H1642DSRE8
MFR.Part #
RNC60H1642DSRE8
JLCPCB Part #
C3401366
Description
-65℃~+175℃ 16.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors