RNC55J7321BRR36
MFR.Part #
RNC55J7321BRR36
JLCPCB Part #
C3360797
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors