RNC55J5363DSRSL65
MFR.Part #
RNC55J5363DSRSL65
JLCPCB Part #
C3459533
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors