Y16118K80000T9R
MFR.Part #
Y16118K80000T9R
JLCPCB Part #
C4241156
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.8kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS