RNC55J5173DSRE6
MFR.Part #
RNC55J5173DSRE6
JLCPCB Part #
C1823525
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors