RNC55J37R0BSRSL
MFR.Part #
RNC55J37R0BSRSL
JLCPCB Part #
C3428344
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors