Y4063400R000Q0W
MFR.Part #
Y4063400R000Q0W
JLCPCB Part #
C4139081
Description
-55℃~+225℃ 400Ω 500mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount