RNC55J13R0FRBSL
MFR.Part #
RNC55J13R0FRBSL
JLCPCB Part #
C1450271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors