RNC55J10R6BRRSL
MFR.Part #
RNC55J10R6BRRSL
JLCPCB Part #
C1826699
Description
-65℃~+175℃ 10.6Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors