RNC55H6980BSRE765
MFR.Part #
RNC55H6980BSRE765
JLCPCB Part #
C3533374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors