RNC55H4991FPRE765
MFR.Part #
RNC55H4991FPRE765
JLCPCB Part #
C3429330
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors