RNC65J1100FRRE8
MFR.Part #
RNC65J1100FRRE8
JLCPCB Part #
C3427466
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors