RNC55H4423FRBSL
MFR.Part #
RNC55H4423FRBSL
JLCPCB Part #
C1443808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors