RNC55H26R4BRB14
MFR.Part #
RNC55H26R4BRB14
JLCPCB Part #
C1458263
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.4Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors