RNC55H2213BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H2213BRB14
JLCPCB Part #
C3548956
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors