RNC55H2150BSRE865
MFR.Part #
RNC55H2150BSRE865
JLCPCB Part #
C3425240
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors