RNC55H2150BSRE765
MFR.Part #
RNC55H2150BSRE765
JLCPCB Part #
C3508988
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors