RNC55H1423BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1423BSRE565
JLCPCB Part #
C3479023
Description
-65℃~+175℃ 125mW 142kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors