RNC55H1820BSR36
MFR.Part #
RNC55H1820BSR36
JLCPCB Part #
C3381045
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors