RNC55H12R3BRB14
MFR.Part #
RNC55H12R3BRB14
JLCPCB Part #
C3549212
Description
-65℃~+175℃ 12.3Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors