RNC55H12R1FRR3665
MFR.Part #
RNC55H12R1FRR3665
JLCPCB Part #
C3514086
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors