RNC55H1181DSB14
MFR.Part #
RNC55H1181DSB14
JLCPCB Part #
C1449553
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors