RNC50J6490BRRE531
MFR.Part #
RNC50J6490BRRE531
JLCPCB Part #
C3471458
Description
-65℃~+175℃ 100mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors