RNC50J3321BRRSL
MFR.Part #
RNC50J3321BRRSL
JLCPCB Part #
C1827531
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors