Y0793140K000T9L
MFR.Part #
Y0793140K000T9L
JLCPCB Part #
C1484059
Description
-55℃~+125℃ 140kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS