RNC50J2492BSRE831
MFR.Part #
RNC50J2492BSRE831
JLCPCB Part #
C3375865
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors