RNC50J9652BRB1431
MFR.Part #
RNC50J9652BRB1431
JLCPCB Part #
C3503094
Description
-65℃~+175℃ 100mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors