RNC50J1652BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1652BSRE631
JLCPCB Part #
C3457016
Description
-65℃~+175℃ 100mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors