RNC50J1601BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1601BSRE8
JLCPCB Part #
C3407696
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors