RNC50J1562BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J1562BSRSL31
JLCPCB Part #
C3519608
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors