RNC50J1182BRRE631
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J1182BRRE631
JLCPCB Part #
C3554968
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors