CMF5542K200BHBF
MFR.Part #
CMF5542K200BHBF
JLCPCB Part #
C1422272
Description
-55℃~+175℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors