RNC50H9091FRR36
MFR.Part #
RNC50H9091FRR36
JLCPCB Part #
C3379215
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors