RNC50H6653BSR36
MFR.Part #
RNC50H6653BSR36
JLCPCB Part #
C1839438
Description
-65℃~+175℃ 100mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors