RNC50H1502BRB14
MFR.Part #
RNC50H1502BRB14
JLCPCB Part #
C1460678
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors