RNC50H1022BSB14
MFR.Part #
RNC50H1022BSB14
JLCPCB Part #
C1461127
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors