RN60E8062DRE6
MFR.Part #
RN60E8062DRE6
JLCPCB Part #
C1790318
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors