RLR20C3320FRB14
MFR.Part #
RLR20C3320FRB14
JLCPCB Part #
C1439413
Description
-65℃~+150℃ 332Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors