RLR05C1001GMR36
MFR.Part #
RLR05C1001GMR36
JLCPCB Part #
C3422447
Description
-65℃~+150℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors