RER70F60R0RC02
MFR.Part #
RER70F60R0RC02
JLCPCB Part #
C1572117
Description
20W 60Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance