PTF6590K900DYBF
MFR.Part #
PTF6590K900DYBF
JLCPCB Part #
C3405247
Description
-55℃~+150℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors