PTF65768R00FYEK
MFR.Part #
PTF65768R00FYEK
JLCPCB Part #
C3514331
Description
-55℃~+150℃ 250mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS