PTF654K1200BXBF
MFR.Part #
PTF654K1200BXBF
JLCPCB Part #
C1452517
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors