PTF652K7100BYBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF652K7100BYBF
JLCPCB Part #
C3478928
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors