PTF65250R00FYBF
MFR.Part #
PTF65250R00FYBF
JLCPCB Part #
C1443413
Description
-55℃~+150℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors