PTF656K8000AZEK
MFR.Part #
PTF656K8000AZEK
JLCPCB Part #
C1443266
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS