PTF65191R00FYEB
MFR.Part #
PTF65191R00FYEB
JLCPCB Part #
C1798371
Description
-55℃~+150℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS