BFC237518273
MFR.Part #
BFC237518273
JLCPCB Part #
C3781212
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS