PLT0603Z2520LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z2520LBTS
JLCPCB Part #
C4278200
Description
-55℃~+125℃ 150mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount