PLT0603Z2051LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z2051LBTS
JLCPCB Part #
C4273442
Description
-55℃~+125℃ 150mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount